Dziś jest środa, 19 września 2018r., imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda . Dziś naszą stronę odwiedzono 350 razy, w tym miesiącu: 5524, w tym roku: 61487.
 
zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       Jesteś w: Strona główna » Aktualności » Turniej strzelecki o puch...


 1  2  3  4  5  ...   

Turniej strzelecki o puchar Dyrektora Zespołu Szkół
   (2018-02-09)


9 lutego 208 r. w naszej szkole odbył się I Turniej Strzelecki  o puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju, który składał się z dwóch konkurencji - strzelania z pistoletu i karabinka przystąpiło 31 uczniów. Zawodnicy o czołowe miejsca rywalizowali w bardzo miłej atmosferze, o którą zadbali prowadzący strzelanie p. M. Maślanik i p. M. Narkowicz, sędzia zawodów p. J. Tatol  oraz pomysłodawca i kierownik zawodów p. W. Kraft.
Po podliczeniu punktów, okazało się, że czołowe miejsca zajęli członkowie Szkolnego Koła Strzeleckiego im. gen. M. Tokarzewskiego. W kategorii karabin:
- I miejsce zajął J. Gobis, ucz. kl. I A,
- II miejsce zajęła G. Ligiżyńska, ucz. kl. II B,
- III miejsce zajęła N. Lewandowska, ucz. kl. II B.
Na kolejnych miejscach znaleźli się: B. Loch z kl. I B, M. Przybyłek z kl. II B i T. Pilecki z kl. I A.
W kategorii pistolet:
- I miejsce zajęła P. Dudkiewicz, ucz. kl. II B,
- II miejsce zajęła A. Wąsewicz, ucz. kl. II B,
- III miejsce zajęła N. Marczenko z kl. II B.
Na kolejnych miejscach znaleźli się: G. Ligiżyńska z kl. II B, A. Rodzewicz z kl. I B i G. Wędrowski z kl. I A.
W klasyfikacji łącznej I miejsce zajęła G. Ligiżyńska, II miejsce P. Dudkiewicz i III miejsce N. Lewandowska. Poza podium znaleźli się: T. Pilecki, B. Pacewicz i J. Gobis.
Tak więc Puchar Dyrektora Zespołu Szkół powędrował do Gabrieli Ligiżyńskiej, która odebrała go z rąk p. Elżbiety Gottuk. Zawody zaszczycił swoją obecnością p. Marek Kierul, który doposażył  szkolną strzelnicę w  broń pneumatyczną ( 6 karabinków). Bardzo dziękujemy :) Serdecznie podziękowania kierujemy również w stronę p. Marka Maślanika i p. Jerzego Tatola - fundatorów medali :).
Turniej zapoczątkował cykl zawodów strzeleckich, które w naszej szkole odbywać się będą przy okazji uroczystości szkolnych i państwowych.


galeria Zobacz zdjęcia w galerii
Dodano: 2018-02-09
Przez: Krystyna Zawadzka
Poleć artykuł znajomemu.  Wersja do wydruku.          


17

WRZ

2018

UWAGA ! ZMIANA PLANU - sprawdźcie w zakładce Plan lekcji:)


Przeczytaj więcej


16

WRZ

2018

Zastanawiali się co zrobić w niedzielę - pojechali i wygrali !

Niedzielne przedpołudnie można spędzić na wiele sposobów. Aleksandra Stępniak, Anna Stępniak, Gabriela Ligiżyńska, Wojciech Drozd, Tymoteusz Pilecki, Jakub Gobis  i  Jakub Szydlik - grupa zapalonych strzelców naszej szkoły  postanowiła nie tracić czasu i wybrała się do Ornety, gdzie odbywały się IV [...]
Przeczytaj więcej


14

WRZ

2018

Czas na integrację :)

W dniu dzisiejszym klasa I a w towarzystwie wychowawczyni Aleksandry Maluchnik i p. Marty Mycio wyruszyła pieszo na ognisko integracyjne. Na miejsce spotkania, wybrane zostały okolice potocznie znanych "Czterech Dębów". Ale na zwykłym ognisku się nie skończyło. Dzięki Nadleśnictwu Górowo Iławeckie i pani Kindze Chodarze, specjalistce do spraw ochrony lasu, uczniowie, po podzieleniu się na dwie grupy, wzięli udział w leśnych podchodach. W trakcie przejścia w miejsce docelowe ogniska, mieli oni za zadanie wykazać się wiedzą z biologii, [...]
Przeczytaj więcej


14

WRZ

2018

Żołnierze z 9 pr na pierwszych zajęciach w szkole

14 września 2018 r. żołnierze z 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego w Lidzbarku Warmińskim gościli w naszej szkole. Plut. G. Pisarek, plut. T. Dzikiewicz, st. szer. K. Majewski oraz st. szer. S. Tomkiewicz poprowadzili zajęcia z musztry (musztra indywidualna i zespołowa) oraz zapoznali uczniów z zakresem sprawdzianu kwalifikacyjnego sprawności fizycznej obowiązującego w SZ RP.
Przeczytaj więcej


13

WRZ

2018

Zajęcia w grupie opiekuńczo - medycznej

W dniu 12 września uczniowie klasy I a o profilu opiekuńczo - medycznym, odwiedzili Centrum Barka w Górowie Iławeckim. Dzięki jednodniowej wizycie zapoznali się z pracą wychowawców placówki.
Kolejny dzień był dla uczniów konfrontacją z pracą placówki medycznej. 13 września dzięki mgr Małgorzacie Jadczak, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z pracą w Szpitalu Powiatowym w Bartoszycach. Pierwszym sektorem, była praca na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Oddziałowa SOR - Joanna [...]
Przeczytaj więcej


13

WRZ

2018

Uczniowie klasy pierwszej w jednostce wojskowej

Uczniowie klasy pierwszej mundurowej 12 i 13 września przebywali na terenie zaprzyjaźnionej ze szkołą jednostki 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego w Lidzbarku Warmińskim. W trakcie pierwszego dnia zajęć w 9 Pułku Rozpoznawczym, uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy. Pierwsza grupa pod opieką porucznika Marciniaka, aktywnie uczestniczyła w zajęciach taktycznych z rozwinięcia stanowiska dowodzenia. W tym samym czasie grupa druga poznała działania posterunku obserwacji skażeń. Trzecia grupa pod [...]
Przeczytaj więcej


12

WRZ

2018

Zawody sportowe "Jak najlepsi w Straży Granicznej"

12 września 2018 r. uczniowie Jakub Gobis, Jakub Szydlik, Wojciech Drozd i Radosław Worobiec reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych "Jak najlepsi w Straży Granicznej" zorganizowanych przez Warmińsko - Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie.
Do rywalizacji stanęło 6 szkół z naszego województwa. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy dot. historii Straży Granicznej, pokonać siłowy tor przeszkód, pokonać tor przeszkód rowerem, przebiec dystans 4x400 m oraz zdobyć jak największą liczbę punktów w strzelaniu z broni [...]
Przeczytaj więcej


10

WRZ

2018

Klasy II w kinie

Dzisiaj uczniowie klas drugich wybrali się do kina w Olsztynie na film "Dywizjon 303". Projekcja filmu poprzedzona była historyczną prelekcją, w trakcie której przybliżono uczniom sytuację polskich lotników w Wielkiej Brytanii w okresie po wrześniu 1939 r. i w czasie Bitwy o Anglię.
Przeczytaj więcej


07

WRZ

2018

Pierwsze zajęcia w mundurówkach

Jeszcze nie wszyscy zdążyli skompletować strój na zajęcia, ale wszyscy gotowi byli do pierwszych zajęć z musztry. Uczniowie klasy I LO podczas zajęć z Edukacji Wojskowej poznawali tajniki musztry indywidualnej. Gościem dzisiejszych zajęć był nasz uczeń klasy mundurowej szeregowy kadet Bartosz Pacewicz. Bartek obecnie przechodzi szkolenie wojskowe w Szkole Podoficerskiej w Ustce.
Przeczytaj więcej


07

WRZ

2018

Narodowe Czytanie "Przedwiośnia"

Tegoroczną lekturą ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania jest "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego.
Jej bohaterem jest Cezary Baryka, reprezentant młodego pokolenia, urodzony i wychowany w Baku, który przyjeżdża do Polski po I wojnie światowej. Do tej pory ukazało się około 120 polskich i ponad dziesięć zagranicznych wydań "Przedwiośnia".
W naszej  szkole akcję wspólnego czytania przeprowadziła p. E. Borowska. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania fragmentów powieści czytanych przez uczennice klasy II A LO.
Przeczytaj więcej
 1  2  3  4  5  ...    
 
 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Copyright 2012 Zespół Szkół w Górowie Iławeckim by zoltek design