Dziś jest poniedziałek, 21 maja 2018r., imieniny Jana, Moniki, Wiktora . Dziś naszą stronę odwiedzono 182 razy, w tym miesiącu: 5150, w tym roku: 31119.
 
zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       Jesteś w: Strona główna » Aktualności » Zajęcia z 9 Pułkiem Roz...


 1  2  3  4  5  ...   

Zajęcia z 9 Pułkiem Rozpoznawczym    (2013-03-17)
galeria Zobacz zdjęcia w galerii
Dodano: 2013-03-17
Przez: Kamila Sienkiewicz
Poleć artykuł znajomemu.  Wersja do wydruku.          


18

MAJ

2018

Majówka z Historią

17 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Majówce z Historią. W ciągu dnia młodzież odwiedziła Muzeum Gazownictwa, Muzeum Dreyse oraz miała możliwość zrobienia sobie zdjęcia w strojach historycznych. Wieczorem uczniowie klasy I LO dali popis swoich umiejętności aktorskich i wcielili się w role staropruskich dziewcząt i chłopców przedstawiając obrzęd nocy świętojańskiej - panny w białych sukniach z wiankami na głowie śpiewały i tańczyły wokół ogniska, chłopcy popisywali się przed dziewczętami sprawnością fizyczną skacząc  przez ognisko i [...]
Przeczytaj więcej


17

MAJ

2018

Dołączyliśmy do elitarnych klas mundurowych !

Od kilku lat w naszej szkole funkcjonują klasy o profilu mundurowym. Zajęcia w tej klasie wzbogacone są o dodatkowy przedmiot "Podstawy działalności służb mundurowych". Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez profesjonalnych nauczycieli/żołnierzy z zaprzyjaźnionych jednostek wojskowych, m.in. z 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego w Lidzbarku Warmińskim, 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej czy Żandarmerii Wojskowej w Bartoszycach.
Klasy mundurowe cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży i z roku na rok jest ich coraz więcej. Dlatego też [...]
Przeczytaj więcej


14

MAJ

2018

Dziewczyny na podium !

14 maja 2018 r. w Bartoszycach odbyły się Powiatowe Rozgrywki w Piłce Siatkowej Plażowej. Nasz zespół w składzie: Justyna Baran, Wioleta Baran i Kamila Krasińska zdobyły II miejsce i tym samym awansowały do rozgrywek na poziomie rejonowym. Brawo dziewczyny :) !
Przeczytaj więcej


11

MAJ

2018

Finał XVI Mistrzostw Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym

Dziś, 11 maja 2018 r. uczniowie grupy opiekuńczo-medycznej uczestniczyli w uroczystym rozdaniu nagród XVI Mistrzostw Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym w Bartoszycach. Mistrzostwa, które trwały trzy dni były jedną z pięciu eliminacji do mistrzostw krajowych i odbywały się w Bartoszycach oraz okolicznych miejscowościach.
Przeczytaj więcej


10

MAJ

2018

Mistrzostwa 16 PDZ w pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej

Dzisiaj, 10 maja 2018 r. uczniowie klas mundurowych na zaproszenie dowódcy 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej płk Jacka Ostrowskiego wzięli udział w finale Mistrzostw 16 PDZ w pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej. Młodzież miała możliwość kibicowania najlepszym żołnierzom biorącym udział w finałowych rozgrywkach, które odbyły się na terenie jednostki.
Przeczytaj więcej


10

MAJ

2018

Sto drzew na 100 -lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

10 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Sto drzew na 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę". Młodzież pod okiem leśniczego Huberta Znamierowskiego i podleśniczego Michała Ferensa sadziła świerki i buki na terenie należącym do leśnictwa Jagodowo.
Po krótkim instruktażu dotyczącym sadzenia młodych drzewek wszyscy z zapałem zabrali się do zalesiania wskazanego terenu.
Bardzo dziękujemy nadleśniczemu p. Ryszardowi Ziemblickiemu pomoc w organizacji przedsięwzięcia oraz p. Hubertowi Znamierowskiemu i p. Michałowi Ferensowi za miłą [...]
Przeczytaj więcej


08

MAJ

2018

Klasy mundurowe na przejściu granicznym w Bezledach

8 maja 2018 r. uczniowie klas mundurowych przebywali na przejściu granicznym w Bezledach. W trakcie pobytu odbyło się pogadanka dotycząca pracy, obowiązków i praw  funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz zasad postępowania kwalifikacyjnego osób starających się do pracy w Straży Granicznej. Młodzież miała możliwość obejrzenia placówki i sprzętu jakim dysponują funkcjonariusze oraz zobaczyć jak odbywa się odprawa paszportowa i kontrola pojazdów. Niezwykle ciekawy dla uczniów był pokaz umiejętności psów wykrywających narkotyki czy papierosy.
Serdecznie [...]
Przeczytaj więcej


03

MAJ

2018

Zawody strzeleckie z okazji 3 Maja

3 maja 2018 r. na strzelnicy LOK w Lidzbarku Warmińskim odbyły się zawody strzeleckie z okazji 3 Maja. W zawodach udział wzięło 44 zawodników, którzy rywalizowali w strzelaniu z karabinu i pistoletu sportowego. W zawodach udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Natalia Puławska, Gabriela Ligiżyńska, Jakub Szydlik, Tymoteusz Pilecki, Bartosz Pacewicz, Jakub Gobis i Wojciech Drozd. Miłą niespodziankę sprawili nam Natalia Puławska, która zajęła I miejsce wśród pań  i Jakub Szydlik również z miejscem I wśród mężczyzn strzelając z [...]
Przeczytaj więcej


27

KWI

2018

Apel pełen wzruszeń

27 kwietnia 2018 r. uczniowie klas trzecich po raz ostatni usłyszeli głos dzwonka szkolnego. Uroczysty apel, na który przybyli m.in. wicestarosta bartoszycki Jan Zbigniew Nadolny, radna powiatu bartoszyckiego p. Barbara Kamińska, przedstawiciele służb mundurowych i rodzice był dniem w którym, pani dyrektor Elżbieta Gottuk wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy.
I tak najlepszą uczennicą kończącą naszą szkołę okazała się Kamila Skrzypa, finalistka i laureatka wielu konkursów i olimpiad [...]
Przeczytaj więcej


26

KWI

2018

Świętujemy razem z 9 Pułkiem Rozpoznawczym

26 kwietnia 2018 r. uczniowie klas mundurowych zostali zaproszeni na święto 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego w Lidzbarku Warmińskim. Młodzież uczestniczyła w uroczystościach oficjalnych - pożegnaniu żołnierzy wyjeżdżających na misję do Kosowa, wręczeniu nagród i wyróżnień oraz pokazie w wykonaniu zwiadowców. Po części oficjalnej można było zobaczyć sprzęt jakim dysponuje jednostka, porozmawiać z żołnierzami oraz zjeść pyszną żołnierską grochówkę.
Przeczytaj więcej
 1  2  3  4  5  ...    
 
 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Copyright 2012 Zespół Szkół w Górowie Iławeckim by zoltek design