Dziś jest poniedziałek, 15 października 2018r., imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy . Dziś naszą stronę odwiedzono 246 razy, w tym miesiącu: 4297, w tym roku: 68540.
 
zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl zsgorowoil.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 



























      Jesteś w: Strona główna » Nasze osiągnięcia »




<br>Paulina Tomaszewska, Agnieszka Maślanik, Krzysztof Babicki, Patryk Kościuczuk, Wojciech Gil - finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "First Step To Fields Medal" organizowanego przez Politechnikę Łódzką ( 2016 r.)


<br>Laureaci Turnieju Proobronnego Klas Wojskowych Województwa Warmińsko - Mazurskiego - Klewki `2015


<br>Angela Stępnicka - Mistrzyni Okręgu ( klasa MX kobiet) i Mistrzyni Strefy Północnej Północnej w sportach motorowych ( 2015 r.)


<br>Patrycja Suchocka - finalistka Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich LOK Juniorek w strzelaniu z broni pneumatycznej ( 2016 r.)


<br>Kamila Szandor, Dominika Chmielewska, Radek Konieczek, Jakub Maczukin - 7 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klas Wojskowych Ogrodzieniec `2016


<br>Radek Konieczek, Bartek Tymcio, Jakub Maczukin, Daniel Stępień - 15 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klas Mundurowych Ostróda`2016


<br>Oliwia Ciastek, Justyna Knapińska, Dominika Chmielewska, Bartek Pacewicz, Łukasz Grzegrzółka - laureaci Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkól Ponadgimnazjalnych (2016 r.)


<br>Ilona Błocka - I miejsce w II Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej (2016)


<br>Krzysztof Babicki, Magdalena Wlazło, Magdalena Miniszewska, Katarzyna Raczkowska - nagroda specjalna ( wyjazd do Brukseli) w Międzywojewódzkim Konkursie "Młodzi Kręcą Unię"(2016)


<br>Kamila Skrzypa - finalistka etapu ogólnopolskiego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2016), laureatka XLII Olimpady Geograficznej na szczeblu wojewódzkim (2016), laureatka LVII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym na szczeblu wojewódzkim (2016)


<br>Beata Rydzewska - laureatka IV Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Eko (2016), laureatka Olimpiady Promocji Zdrowego Trybu Życia na szczeblu rejonowym (2016)


<br>Krzysztof Babicki - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego First Step To Fields Medal organizowanego przez Politechnikę Łódzką (2016), zdobywca II miejsca w Powiatowym Konkursie Matematycznym im. Zbigniewa Trzcińskiego w Bartoszycach (2016)


<br>I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym - Klaudia Rzygalińska, Angelika Mochnacz, Marta Szczur, Ewa Łokuciejewska, Agnieszka Sochan, Radek Konieczek, Bartek Pacewicz, Daniel Rendaszka,Jakub Maczukin, Adrian Bugajski (2016)


<br>III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową Plażową - Karolina Zaremba, Dominika Chmielewska, Jakub Gzegzuła, Konrad Bachanowicz (2016)


II miejsce w VI Turnieju Rekreacyjno - Sportowym szkół ponadgimnazjalnych w Bartoszycach (2016)


IV miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym ( Zegrze`2016)


<br>Angelika Mochnacz - I miejsce w strzelaniu w Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym ( Zegrze`2016)


<br>Klaudia Rzygalińska - VI miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym (Zegrze`2016)


===============================================================================
ROK SZKOLNY 2016/2017


<br>III miejsce w Wojewódzkim Dwuboju Obronnym LOK - Patrycja Suchocka, Angelika Mochnacz, Klaudia Rzygalińska, Marta Szczur (Olsztyn`2016)


<br>Adrian Bugajski - II miejsce w Wojewódzkim Marszobiegu Bojowym  LOK (Olsztyn`2016)


<br>Bartek Pacewicz - III miejsce w Wojewódzkim Marszobiegu Bojowym LOK (Olsztyn`2016)


<br>Patrycja Suchocka - I miejsce w konkurencji KPN 10 - Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Reduta Orneta`2016


<br>I miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Dwuboju Obronnym LOK (Olsztyn`2016) - Adrian Bugajski, Bartek Pacewicz, Radek Konieczek


<br>II miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Dwuboju Obronnym LOK (Olsztyn`2016) - Marta Szczur, Angelika Mochnacz, Ewa Łokuciejewska


<br>III miejsce w Powiatowym Turnieju Strzeleckim - Klaudia Rzygalińska, Marta Szczur, Angelika Mochnacz (Bartoszyce`2016)


<br>I i III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego (Górowo Ił `2016) - Bartek Pacewicz, Szymon Żukowski, Łukasz Grzegrzółka, Sebastian Martul


<br>II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego (Górowo Ił `2016) - Justyna Baran, Justyna Knapińska, Dominika Chmielewska


<br>I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej (Bartoszyce `2016) - Bartek Pacewicz, Sebastian Martul, Konrad Bachanowicz, Jakub Gzegzuła, Szymon Żukowski, Maciej Boiwka


<br>II miejsce w konkursie zorganizowanym przez Bartoszyckie Stowarzyszenie "RUBIN" z okazji Światowego Dnia Donacji i Transplantacji p.t. "Darem serca ratujmy życie" (Bartoszyce `2016) - Ilona Błocka, Karolina Wirboł, Wioletta Masiul, Magdalena Krawczak, Monika Kimont, Krystian Baniewicz


<br>Kamila Skrzypa - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Regionie Warmińsko - Mazurskim organizowanym przez Uniwersytet Warmińsko - Mazurski (Olsztyn`2016)


<br>Mirka Kozik - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim (Bartoszyce`2016)


<br>Gabriela Ligiżyńska, Angelika Wąsewicz, Patryk Dzoć - I miejsce w konkursie filmowym "Warmia i Mazury - Europa w moim regionie" (Olsztyn`2016)


<br>Angela Stępnicka - I miejsce w biegach z okazji Dnia Niepodległości (Górowo Iławeckie`2016)


<br>Dominika Chmielewska, Justyna Knapińska, Łukasz Grzegrzółka, Sebastian Martul - II miejsce w Rejonowych Zawodach w Tenisie Stołowym (Lidzbark Warmiński`2016)


<br>Kamila Skrzypa - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Opowieści znad Łyny" organizowanym przez Instytut Polonistyki i Logopedii Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego(Olsztyn`2016)


<br>Kamila Skrzypa - I miejsce na etapie wojewódzkim w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym (Węgorzewo`2016)


<br>Klaudia Rzygalińska i Patrycja Suchocka - III miejsce w konkursie na kalendarz adwentowy organizowanym przez  Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu (Elbląg`2016)


<br>Angelika Wąsewicz i Natalia Afeld - II miejsce w konkursie na kalendarz adwentowy organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu (Elbląg`2016)


<br>Beata Rydzewska - II miejsce na etapie powiatowym w Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia (Bartoszyce`2016)


<br>Kamila Skrzypa - laureatka II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (Pasłęk`2017)


<br>Mateusz Nowakowski - tytuł finalisty II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (Pasłęk`2017)


<br>Maciej Boiwka - 3 miejsce w województwie (36 w kraju) w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Matematycznym "Maks Matematyczny" (III`2017)


<br>Jakub Gzegzuła - 3 miejsce w województwie (79 w kraju) w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Matematycznym "Maks Matematyczny" (III `2017)


<br>Kamila Skrzypa - 8 miejsce w Polsce, laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP (Białystok`2017)


<br>Kamila Skrzypa - I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Konstytucji (Bartoszyce`2017)


<br>Mateusz Nowakowski - 5 miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Konstytucji (Bartoszyce`2017)


<br>Justyna Przeszło, Paulina Dudkiewicz, Angelika Mochnacz, Mateusz Nowakowski - I miejsce w województwie, 13 w Polsce podczas eliminacji do IX Turnieju Klas Policyjnych (Toruń`2017);


<br>III miejsce w zawodach LOK "Bezpieczeństwo na jeziorach Warmii I Mazur" (Dobre Miasto`2017) - Angelika Mochnacz, Magdalena Dragun i Adrian Bugajski


<br>Angelika Mochnacz, Klaudia Rzygalińska, Bartosz Pacewicz, Radosław Konieczek - V miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Trójboju Obronnym (Pleszewo`2017);


<br>Natalia Afeld, Natalia Marczenko - II i III miejsce w konkursie fotograficznym o tematyce ekologicznej (Górowo Ił`2017);


<br>Angelika Mochnacz i Paulina Dudkiewicz - I miejsce wśród dziewcząt w strzelaniu na IX Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych (Piła`2017);


<br>Justyna Przeszło - II miejsce w teście wiedzy o policji na IX Turnieju Klas Policyjnych (Piła`2017);


<br>Klaudia Rzygalińska, Angelika Wąsewicz, Marta Szczur, Ewa Łokuciejewska, Angelika Mochnacz - I miejsce na wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w wieloboju Obronnym (Olsztyn`2017);


<br>Bartosz Pacewicz, Radosław Konieczek, Jakub Maczukin, Kacper Bielun, Dominik Sófczyński - I miejsce na Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym (Olsztyn`2017);


<br>Michał Żelisko, Daniel Rendaszka, Mateusz Nowakowski, Krzysztof Sawczuk, Dawid Michalec - II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym (Olsztyn`2017);


<br>Paulina Dudkiewicz, Justyna Baran, Natalia Afeld, Weronika Urbanowicz, Natalia Marczenko - III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym (Olsztyn`2017);


<br>Klaudia Rzygalińska - I miejsce w strzelaniu podczas Wojewódzkich Mistrzostw Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym (Olsztyn`2017);


<br>Michał Żelisko - III miejsce w strzelaniu podczas Wojewódzkich Mistrzostw Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym (Olsztyn`2017);


<br>Radosław Konieczek - I miejsce w strzelaniu podczas Wojewódzkich Mistrzostw Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym (Olsztyn`2017);


<br>Angelika Mochnacz, Klaudia Rzygalińska, Ewa Łokuciejewska, Angelika Wąsewicz, Marta Szczur - II miejsce w Ogólnopolskim Wieloboju Obronnym LOK (Zegrze`2017);


<br>Bartosz Pacewicz, Radosław Konieczek, Jakub Maczukin, Kacper Bielun, Dominik Sófczyński - II miejsce w Ogólnopolskim Wieloboju Obronnym LOK (Zegrze`2017);


<br>Martyna Szydlik - II miejsce w XXX edycji konkursu wojewódzkiego  "Mój las" (Lidzbark Welski`2017);


-----------------------------ROK SZKOLNY 2017/2018 -----------------------------------------------------


<br>Klaudia Rzygalińska, Angelika Mochnacz, Ewa Łokuciejewska, Magdalena Dragun, Paulina Dudkiewicz, Angelika Wąsewicz - III miejsce w strzelaniu i IX w klasyfikacji ogólnej podczas Mistrzostw Sportowo - Obronnych o Puchar Ministra Obrony Narodowej (Bolesławiec`2017);


<br>Radosław Konieczek, Bartosz Pacewicz, Jakub Maczukin, Adrian Bugajski, Dominik Sófczyński, Maciej Przybyłek - I miejsce w strzelaniu, II miejsce w rzucie granatem na celność, III miejsce w rzucie granatem na odległość - V w klasyfikacji ogólnej podczas XXIII Mistrzostw Sportowo - Obronnych o Puchar Ministra Obrony Narodowej (Bolesławiec`2017);


<br>Bartosz Pacewicz, Patryk Dzoć - II i III miejsce w Turnieju Strzeleckim dla Klas Mundurowych (Kętrzyn`2017)


<br>Patrycja Suchocka, Gabriela Ligiżyńska, Marta Szczur - I, II i III miejsce w Turnieju Strzeleckim dla Klas Mundurowych (Kętrzyn`2017)


<br>Angelika Mochnacz - I miejsce w strzelaniu z karabinka w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Giżycku oraz III miejsce w dwuboju (Giżycko`2017)


<br>Mirosława Kozik - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym pamięci św. Jana Pawła II (Bartoszyce`2017)


<br>Kamila Skrzypa - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Regionie Warmińsko - Mazurskim (Olsztyn`2017)


<br>Wioleta Baran, Dominika Chmielewska, Bartosz Pacewicz, Sebastian Martul - I miejsce w Powiatowym Turnieju w Tenisie Stołowym (Górowo Iławeckie`2017)


<br>Anna Stępniak - wyróżnienie na V Festiwalu Filmowym Moja Przestrzeń (Olsztynek`2017)


<br>Krzysztof Sawczuk - I miejsce podczas biegów o Puchar Przewodniczącego rady Miasta Górowo Iławeckie z okazji 11 Listopada (Górowo Ił`2017)


<br>Wioletta Baran - I miejsce podczas biegów o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Górowo Iławeckie z okazji 11 Listopada (Górowo Ił`2017)


Mateusz Nowakowski - finalista (na etapie okręgowym) Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym (Węgorzewo`2017)


<br>Kamila Skrzypa - I miejsce podczas Olimpiady Wiedzy o III RP (Olsztyn`2017)


Szkolne Koło Wolontariatu - wyróżnienie podczas XVII edycji konkursu Barwy Wolontariatu (Olsztyn`2017)


<br>Kamila Skrzypa - finalistka Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Olsztyn`2017)


<br>Kamila Skrzypa - III miejsce w konkursie literackim "Opowieści znad Łyny" (Olsztyn`2017)


<br>Natalia Marczenko - II miejsce w II Powiatowym Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych (Bartoszyce`2017)


<br>Natalia Lewandowska i Natalia Marczenko - I miejsce w kategorii film w konkursie profilaktycznym dotyczącym narkotyków (Bartoszyce`2017)


<br>Natalia Afeld, Justyna Baran i Angelika Wąsewicz - wyróżnienie w kategorii film w konkursie profilaktycznym dotyczącym narkotyków (Bartoszyce`2017)


<br>Kamila Skrzypa - I miejsce w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg" (Olsztyn`2017)


<br>Justyna Baran, Ewa Piróg i Jacek Staszewski - uczestnicy etapu wojewódzkiego Olimpiady Statystycznej (Olsztyn`2017)


<br>Kamila Skrzypa - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Regionie Warmińsko- Mazurskim (Olsztyn`2017)


<br>Kamila Skrzypa mila- finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (Olsztyn`2018)


Gabriela Ligiżyńska - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Lidzbarskiego w Strzelaniu Precyzyjnym z karabinu Pneumatycznego (Orneta`20180


Gabriela Ligiżyńska - III miejsce w kat. karabin sportowy centralnego zapłonu w Zimowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Sekcji Strzeleckiej LOK (Ryn`2018)


Paulina Dudkiewicz - I miejsce w kat. pistolet sportowy centralnego zapłonu w Zimowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Sekcji Strzeleckiej LOK (Ryn`2018)


<br>Anna Stępniak - III miejsce w I Otwartych Amatorskich Mistrzostwach Regionu Bartoszyce w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce (Bezledy`2018)


<br>Kamila Skrzypa - finalistka VI Olimpiady Wiedzy o III RP (Białystok`2018)


<br>Justyna Baran, Wioleta Baran, Kamila Krasińska - II miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w Piłce Siatkowej Plażowej ( Bartoszyce`2018)



 
 
 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Copyright 2012 Zespół Szkół w Górowie Iławeckim by zoltek design